Na startu budou špičkoví světoví a evropští závodníci

dooffy_design_icons_EU_flags_Italy dooffy_design_icons_EU_flags_Czech_Republic dooffy_design_icons_EU_flags_Austria dooffy_design_icons_EU_flags_Slovakia dooffy_design_icons_EU_flags_SloveniaNa 9. ročník CIIO, který je zároveň i 7. otevřeným halovým mistrovstvím ČR, k nám zavítají i silní závodníci Itálie, Slovinska, Slovenska a uvítáme i závodníky z Rakouska. Italskou delegaci povede u nás velmi vítaný trenér Paolo Marcelloni. Těšíme se na setkání s přáteli.

Mezi zahraničními účastníky jsou reprezentanti jednotlivých zemí. Ti, kteří sbírají úspěchy pro svou zemi i na vrcholných akcích ve světě. Např. z Itálie přijede Nicolo Greguoldo, čerstvý držitel titulu Mistra Itálie ve sprintu, 6. na 1000 m z loňského Mistrovství světa v Nanjingu, dále Laura Lorenzato a Veronica Luciani – 2. tým na Mistrovství Itálie ve štafětě, Laura získala na MS 2016 stříbrnou medaili ve štafetě, na 10 000 m byla 5.


Ze Slovinska přijede i nejúspěšnější reprezentant své země Nejc Mavsar – pravidlený účastník ME a MS – patřící do užší evropské špičky. Ze Slovenska pak i u nás dobře známá Renáta Karabová. Z našich závodníků se můžeme těšit na špičku v seniorské kategorii – M. Pravda, O. Suchý a M. Prokop.

On the 9th CIIO, which is also the seventh Indoor Czech championship o, we invite to us strong competitors from Italy, Slovenia, Slovakia and we welcome also skaters from Austria. The head of the Italian delegation will be our good friend coach Paolo Marcelloni. We look forward to meeting with friends.

Among the foreign participants are representatives of individual countries. Those who collect achievements for their country and for top events in the world. E.g. from Italy arrives Nicolo Greguoldo this year winner from Italian Indoor Championship in the sprint, 6th 1000 m from last year’s World Championships in Nanjing, then Laura Lorenzato and Veronica Luciani – the second relay team in the Italian Championship in relay (together with Erika Zanetti), Laura won the World Championship 2016 silver medal in relay to 10,000 m.
Slovenia will introduce the most successful athleet of your country Nejc Mavsar – is regularly participant ECH and WCH – belonging to closer European top skaters. Slovakia are also in our well-known Renata Karabová. Our competitors can look forward to top in the senior category – Matej Pravda, Ondrej Suchy and Michal Prokop.