Program

Aktualizovaný program CIIO 2017

Závod kategorie

trať

R/SF/F

časový odhad

1

Žákyně C

2 kola

SF1

1. + 4 s časem

10:00

2

2 kola

SF2

3

Fitness D

1/2 kola

SF1

1. + 4 s časem

4

1/2 kola

SF2

5

Začátečníci

1/2 kola

F

6

Žákyně D

1/2 kola

F

7

Žáci D

1/2 kola

F

8

Fitness D

1/2 kola

F

9

Fitness C

1/2 kola

F

10

Fitness B

1 kolo

F

11

Fitness A

1 kolo

F

12

Žákyně C

2 kola

F

13

Žáci C

2 kola

F

10:40

pauza 5 minut

14

Žákyně D

1 kolo

F

10:45

15

Žáci D

1 kolo

F

16

Žákyně C

1 kolo

SF1

1. + 3 s časem

17

1 kolo

SF2

18

1 kolo

SF3

19

Žáci C

1 kolo

F

20

Začátečníci

1 kolo

F

21

Fitness D

2 kola

F

22

Fitness C

2 kola

F

23

Fitness B

3 kola

F

24

Fitness A

3 kola

F

25

Žákyně C

1 kolo

F

Slavnostní nástup týmů

26

Žákyně B

3 kola

SF1

1. + 4 s časem

27

3 kola

SF2

28

Žáci B

3 kola

SF1

1. + 4 s časem

29

3 kola

SF2

30

Žákyně D

3 kola

F

31

Žáci D

3 kola

F

32

Žákyně C

4 kola

F

33

Źáci C

4 kola

F

34

Žákyně B

3 kola

F

35

Žáci B

3 kola

F

12:00

pauza 1 hodina Vyhlášení kategorií Začátečníků, Fitness D, C, B, A, žáků a žákyň D, C

13:00

36

Žákyně B

1 kolo

SF1

1. + 4 s časem

13:00

37

1 kolo

SF2

38

Žáci B

1 kolo

SF1

1. + 4 s časem

39

1 kolo

SF2

40

Žákyně A

5 kol

SF1

1. + 4 s časem

41

5 kol

SF2

42

Žáci A

5 kol

SF1

1. + 4 s časem

43

5 kol

SF2

44

Kadetky

5 kol

SF1

1. + 4 s časem

45

5 kol

SF2

46

Kadeti

5 kol

SF1

1. + 4 s časem

47

5 kol

SF2

48

Žákyně B

1 kolo

F

49

Žáci B

1 kolo

F

50

Žákyně A

5 kol

F

51

Žáci A

5 kol

F

52

Kadetky

5 kol

F

53

Kadeti

5 kol

F

54

Juniorky B

10 kol

F

55

Junioři B

10 kol

F

56

Juniorky A

15 kol

F

57

Junioři A

15 kol

F

58

Senioři

15 kol

F

59

U-40 Female

10 kol

F

60

U-40+ U-50 Male

10 kol

F

61

U60+70 F+M

10 kol

F

14:30

pauza 10 minut

14:40

62

Žákyně B

5 kol

F

63

Žáci B

5 kol

F

64

Žákyně A

1 kolo

SF1

1. + 3 s časem

65

1 kolo

SF2

66

1 kolo

SF3

67

Žáci A

1 kolo

SF1

1. + 4 s časem

68

1 kolo

SF2

69

Kadetky

3 kola

SF1

1. + 2 s časem

70

3 kola

SF2

71

Kadeti

3 kola

SF1

1. + 1 s časem

72

3 kola

SF2

73

3 kola

SF3

74

Juniorky B

5 kol

SF1

1. + 2 s časem

75

5 kol

SF2

76

Junioři B

5 kol

SF1

1. + 2 s časem

77

5 kol

SF2

78

Senioři

5 kol

SF1

1. + 2 s časem

79

5 kol

SF2

80

U-40+ U-50 (Male)

5 kol

SF1

1. + 2 s časem

81

5 kol

SF2

82

Žákyně A

1 kolo

F

83

Žáci A

1 kolo

F

84

Kadetky

3 kola

F

85

Kadeti

3 kola

F

86

Juniorky B

5 kol

F

87

Junioři B

5 kol

F

88

Juniorky A

5 kol

F

89

Junioři A

5 kol

F

90

Senioři

5 kol

F

91

U-40 Female

5 kol

F

92

U-40+ U-50 Male

5 kol

F

93

U60+70 F+M

5 kol

F

16:40

pauza 10 minut

16:50

94

Žákyně A

10 kol P

F

95

Žáci A

10 kol P

F

96

Kadetky

15 kol P

F

97

Kadeti

15 kol P

F

98

Junioři B

20 kol P

F

99

U-40 Female

20 kol

F

100

U-40+ U-50 Male

20 kol

F

101

U60+70 F+M

20 kol

F

102

Juniorky A+Juniorky B

20 kol P

F

103

Junioři A+Senioři

30 kol P

F

18:00

Vyhlášení kategorií žB až U, MČR

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *