Startlist

Příjmení Jméno Pohlaví (f/m) Oddíl Kategorie (speed/fitness/ Státní příslušnost
Name First name female/male Club Cathegory (speed/fitness) Nation

1

Galářová Ema F IN-LINE VESELÍ Fitness A CZE

2

Pumrová Eva Perchta F KSBM Praha Fitness A CZE

3

Šnajdr Petr M KSBM Praha Fitness A CZE

4

Šťovíčková Adéla F KSBM Praha Fitness A CZE

5

Jungová Klára F IN-LINE VESELÍ Fitness B CZE

6

Kolman Vojta M KSBM Praha Fitness B CZE

7

Krtička Lukáš M In-line club Náchod Fitness B CZE

8

Samsonová Beáta f In-line akademie Fitness B CZE

9

Nagyová Sophia F Skating Club Košice Fitness C SVK

10

Záhorová Anna F KSBM Praha Fitness C CZE

11

Martinec Marek M In-line club Náchod Fitness C CZE

12

Hazdrová Viola F Sokol Běchovice II. Fitness D CZE

13

Kotová Karolína F RTS Praha Fitness D CZE

14

Landa Jan M In-line club Náchod Fitness D CZE

15

Murtinger David M RTS Praha Fitness D CZE

16

Ponicová Andrea F Sokol Běchovice II. Fitness D CZE

17

Zátka Kryštof M RTS Praha Fitness D CZE

18

Zezulová Luisa f Bruslárna.cz Fitness D CZE

19

Linhartová Karolína f In-line akademie Fitness D   CZE

20

Neradová Ema f In-line akademie Fitness D   CZE

21

.Pravda Kryštof M KSBM Praha Junior A CZE

22

Bohumská Tereza F KSBM Praha Junior A CZE

23

Dohaničová Claudia F Cookie skating club Košice Junior A SVK

24

Hemer Jan M KSBM Praha Junior A CZE

25

Klembara Jakub M SLOVAKIA Junior A SVK

26

Lorenzato Laura F Veneto Inline Junior A ITA

27

Luciani Veronica F Veneto Inline Junior A ITA

28

Stodolová Julie F KSBM Praha Junior A CZE

29

Bisconni Mateo M ASD ROTTELISTICA SETTEMPEDA Junior B ITA

30

Brabenec Lukáš M KSBM Praha Junior B CZE

31

Brzoň Dominik M KSBM Praha Junior B CZE

32

Burian Tomáš M ISC Praha Junior B CZE

33

Cícha Jonáš M IN-LINE VESELÍ Junior B CZE

34

Lokvencová Andrea F KSBM Praha Junior B CZE

35

Mesteková Kateřina F KSBM Praha Junior B CZE

36

Movčanová Euridika F SLOVAKIA Junior B SVK

37

Přibík Jan M KSBM Praha Junior B CZE

38

Sazama Zdeněk M RTS Praha Junior B CZE

39

Sejpal Zdeněk M KSB Benátky n. J. Junior B CZE

40

Stehlík Eda M RTS Praha Junior B CZE

41

Stodolová Magdaléna F KSBM Praha Junior B CZE

42

Šároššyová Milada F SLOVAKIA Junior B SVK

43

Varga Boris M SLOVAKIA Junior B SVK

44

Beneš Tobias M RTS Praha Kadet CZE

45

Bohumská Jana F KSBM Praha Kadet CZE

46

Bohumský Tomáš M KSBM Praha Kadet CZE

47

Brzoň Mikuláš M KSBM Praha Kadet CZE

48

Ceroni Edoardo M ASD ROTTELISTICA SETTEMPEDA Kadet ITA

49

Gyuriová Simona F SLOVAKIA Kadet SVK

50

Holubec Jakub M KSBM Praha Kadet CZE

51

Jankalová Ema F Skating Club Košice Kadet SVK

52

Kainová Kateřina F KSBM Praha Kadet CZE

53

Korvasová Veronika F IN-LINE VESELÍ Kadet CZE

54

Korvasová Lucie F IN-LINE VESELÍ Kadet CZE

55

Maleček Erik M KSBM Praha Kadet CZE

56

Muzikář Michal M KSBM Praha Kadet CZE

57

Salčáková Eliška F IN-LINE VESELÍ Kadet CZE

58

Sazama Jan M RTS Praha Kadet CZE

59

Slavíčková Simona F RTS Praha Kadet CZE

60

Steklý Lukáš M KSB Hodonín Kadet CZE

61

Stodola Prokop M KSBM Praha Kadet CZE

62

.Pravda Matěj M KSBM Praha Senioři CZE

63

Brabenec Tomáš M KSBM Praha Senioři CZE

64

Greguoldo Nicolo M ASD ROTTELISTICA SETTEMPEDA Senioři ITA

65

Mavsar Nejc M Rollerski Club Kranj Senioři SLO

66

Prokop Michal M TEMPISH Heartbeat Inline Senioři CZE

67

Suchý Ondřej M TEMPISH Heartbeat Inline Senioři CZE

68

Šváb Štěpán M Bruslárna.cz Senioři CZE

69

Terebeši Kristián M SLOVAKIA Senioři SVK

70

Duspivová Hana F Tempish U-40 CZE

71

Karabová Renáta F RKIC U-40 SVK

72

Manďák Petr M Powerslide U-40 CZE

73

Dohanič Juraj M Cookie skating club Košice U-50 SVK

74

Hastík Kamil M IN-LINE VESELÍ U-50 CZE

75

Horák Martin M KSBM Praha U-50 CZE

76

Kovařík Luděk M Vsetín U-50 CZE

77

Kučera Karel M KSBM Praha U-50 CZE

78

Miklossi Alexander M Skating Club Košice U-50 SVK

79

Stodola Jan M KSBM Praha U-50 CZE

80

Zezula Filip M Bruslárna.cz U-50 CZE

81

Paták Richard M U-60 + U-70 CZE

82

Heinfelder Christine F ATSV Ternitz U-60+U-70 AUT

83

Heinfelder Heinz M ATSV Ternitz U-60+U-70 AUT

84

Lisecová Eliška F Sokol Běchovice II. začátečníci CZE

85

Vajanský Dominik M KSBM Praha začátečníci CZE

86

Jača Dominik M Skating Club Košice Žáci A SVK

87

Jonáš Stanislav M RTS Praha Žáci A CZE

88

Kočí Jakub M IN-LINE VESELÍ Žáci A CZE

89

Maleček Patrik M KSBM Praha Žáci A CZE

90

Procházka Pavel M KSBM Praha Žáci A CZE

91

Přibík Lukáš M KSBM Praha Žáci A CZE

92

Sedláček Martin M RTS Praha Žáci A CZE

93

Steklý Michal M KSB Hodonín Žáci A CZE

94

Šimko Daniel M SLOVAKIA Žáci A SVK

95

Berka Daniel M Sokol Běchovice II. Žáci B CZE

96

Bohumský Martin M KSBM Praha žáci B CZE

97

Čech Lukáš M RTS Praha Žáci B CZE

98

Jílek Metoděj M RTS Praha Žáci B CZE

99

Kovařík Jakub M Bruslárna.cz žáci B CZE

100

Lukáš Jáchym M RTS Praha Žáci B CZE

101

Mareš Lukáš M KSBM Praha žáci B CZE

102

Nováček Ondřej M Bruslárna.cz žáci B CZE

103

Palán Václav M SKK Kladno Žáci B CZE

104

Procházka Marek M Sokol Běchovice II. Žáci B CZE

105

Vajanský Adrian M KSBM Praha Žáci B CZE

106

Jurček Tobiáš M IN-LINE VESELÍ Žáci C CZE

107

Loprais Jakub M IN-LINE VESELÍ Žáci C CZE

108

Murtinger Jakub M RTS Praha Žáci C CZE

109

Podlipský Jáchym M Sokol Běchovice II. Žáci C CZE

110

Hanzelka Kryštof M IN-LINE VESELÍ Žáci D CZE

111

Holubec David M KSBM Praha Žáci D CZE

112

Jílek Filip M RTS Praha Žáci D CZE

113

Karaba Jakub M Skating Club Košice Žáci D SVK

114

Čechová Karolína F RTS Praha Žákyně A CZE

115

Duchajová Valerie F SKK Kladno Žákyně A CZE

116

Fialová Aneta F IN-LINE VESELÍ Žákyně A CZE

117

Gyuriová Ema F Skating Club Košice Žákyně A SVK

118

Holubcová Eva F KSBM Praha Žákyně A CZE

119

Kadlecová Marie F KSB Hodonín Žákyně A CZE

120

Kodýmová Simona F IN-LINE VESELÍ Žákyně A CZE

121

Krepsová Karolína F Sokol Běchovice II. Žákyně A CZE

122

Linhartová Klára F In-line akademie Žákyně A CZE

123

Lokvencová Nikola F KSBM Praha Žákyně A CZE

124

Lukášová Linda F RTS Praha Žákyně A CZE

125

Rozenbaumová Amálie F RTS Praha Žákyně A CZE

126

Říhová Veronika F KSBM Praha Žákyně A CZE

127

Sedláčková Anna F RTS Praha Žákyně A CZE

128

Stodolová Johana F KSBM Praha Žákyně A CZE

129

Stodolová Zuzana F KSBM Praha Žákyně A CZE

130

Bártková Klára F IN-LINE VESELÍ Žákyně B CZE

131

Dostálová Adéla F Bruslárna.cz žákyně B CZE

132

Forstová Jesika F KSBM Praha Žákyně B CZE

133

Hanzelková Viktorie F IN-LINE VESELÍ Žákyně B CZE

134

Hyttychová Aneta F In-line akademie žákyně B CZE

135

Prachárová Monika F RTS Praha Žákyně B CZE

136

Prachárová Johana F RTS Praha Žákyně B CZE

137

Procházková Eliška F KSBM Praha Žákyně B CZE

138

Svrčková Eliška F RTS Praha Žákyně B CZE

139

Varsamisová Sára F IN-LINE VESELÍ Žákyně B CZE

140

Zatloukalová Kateřina F RTS Praha Žákyně B CZE

141

Avratová Linda F In-line akademie žákyně C CZE

142

Berková Martina F Sokol Běchovice II. Žákyně C CZE

143

Bílková Berenika F In-line akademie žákyně C CZE

144

Ceroni Ludovica F ASD ROTTELISTICA SETTEMPEDA žákyně C ITA

145

Dykastová Veronika F KSBM Praha Žákyně C CZE

146

Jungová Kristýna F IN-LINE VESELÍ Žákyně C CZE

147

Kodýmová Edita F IN-LINE VESELÍ Žákyně C CZE

148

Kovaříková Zuzana F Bruslárna.cz žákyně C CZE

149

Krtičková Tereza F In-line club Náchod Žákyně C CZE

150

Kuchařová Kateřina F RTS Praha Žákyně C CZE

151

Lhotáková Vanda F KSBM Praha Žákyně C CZE

152

Pňovská Anna F RTS Praha Žákyně C CZE

153

Říhová Andrea F KSBM Praha Žákyně C CZE

154

Varsamisová Thea F IN-LINE VESELÍ Žákyně C CZE

155

Zátková Kristýna F RTS Praha Žákyně C CZE

156

Kuchařová Veronika F RTS Praha Žákyně D CZE

157

Lisecová Karolína F Sokol Běchovice II. Žákyně D CZE

158

Pňovská Julie F RTS Praha Žákyně D CZE

159

Sejpalová Šárka F KSB Benátky n. J. Žákyně D CZE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *